Leden 2012

28.1. 2012 - Dance Hall Opolany - Original Laser Mania

31. ledna 2012 v 17:23 Recenze
Měsiční účinkování fotoclubu završilo pořádným mejdanem a to kde jinde než v Dance Hall Opolany!!! Na konec měsíce si fotoclub vybral tu nej akci, která rozhodně stála za to. Rovnou tak fotoclub mohl oslavit své první měsíční výročí ve velkém stylu! Už při příchodu jsem byl překvapen servisem, kde jsem krom propisky dostal ještě papír s plánovanými akcemi na měsíc únor a navíc ještě jeden papír, kde si může návštěvník vyplnit, co by si rád přál zahrát, takhle dobrý servis jsem ještě nikde nezažil. Na to, že jsem přijel před devátou hodinou, tak už v hale bylo skoro 100 lidí, není se čemu divit, protože do Opolan jezdí hodně autobusů, které už přijíždějí před 21:00 hodinou.
Kolem desáté už bylo opravdu živo a s tím vším začlo i naplno účinkování DJ Pavel Bendák, který rozjel večerní show ve velkým stylu ve stylu jakési rozjíždějící lokomotivy s velkým ale opravdu velkým přídavkem kouře a na to se pak navázala rychlá disco skladba. Ti, co jsou zvyklý na hlasité diskotéky, tak jednoznačně doporučuji sem, protože takhle silný rámus nikde jinde nezažijete. Přímo vám duní celé tělo když jste na parketě a to jsem si říkal že jsem na velký hluk hodně odolný.

27.1. 2012 - Camel Disco Club Forum - Ledová Párty s Jelenem

31. ledna 2012 v 16:37 Recenze
Pátek přímo vybízel k tomu, abych se po dlouhé době zastavil v jednom z mých oblíbených klubů, který si udržuje svůj velmi dobrý standart a ani jinak to nebylo v tuto akci. Sice šlo o takovou tu průměrnou diskotékovou akci, ale jelikož pátek moc dobrých akcí a míst nenabízel, tak byla pro lidi jasná volba přijít právě sem. Ze začátku to vypadalo na absolutní propadák, protože ještě kolem půl dvanácté tu bylo sotva přes 100 lidí, ale během hodiny až hodiny a půl bylo doslova lidí jak narváno. Důsledkem toho že lidi přišli později byly nejspíš bezpochyby plesy. Co zdobilo tuto akci, tak hlavně velmi lichotivý počet lidí. Získal jsem přesnou informaci kolem 2:30, že si našlo sem cestu 573 lidí!!! A možná ani tohle číslo nemuselo být konečné, protože cestou pryč jsem viděl ještě pár lidí jít směrem sem. Měli na sobě plesové oblečení, takže asi bylo zřejmé, že se taky chtějí sem jít bavit. Zájem o zábavu byl v pátek vskutku obrovský. DJ taky navíc nehrál vůbec špatně, hrálo se to co se hraje v Camel klubu často (dance a trochu toho rnb), jen sem tam něco ze známého vynechal a nahradil jiným, ale to tak je vždycky a musí to tak být, jinak by to byl jeden a ten samý stereotyp, takže DJ večera ani tentokrát nezklamal.
Z hlediska lidí bylo pár nespokojenců, kteří chtěli více rnb a 90tky.Dance Hall Opolany - Original Laser Mania (pozvánka - 28.1. 2012)

26. ledna 2012 v 12:44 Zprávy
Ani v sobotu se nebudu nudit a namířím si to přímo do pořádné haly v Opolanech!
Už u vstupu dostanete dárek: tužku se svítilnou a laserem!
Dárek je pro prvních 600 lidí, tak přijďte včas ať jednu taky získáte.
Vemte si všichni laserovou tužku, rozsviťte, hýbejte s ní a mohutná laser párty může začít!!!
Těšte se se mnou a se spoustou laser zábavy v Dance Hall Opolany.

Camel Disco Club Forum - Ledová Párty s Jelenem (pozvánka - 27.1. 2012)

26. ledna 2012 v 12:35 Zprávy


V pátek 27.1. 2012 si to zamířím po dlouhé době do oblíbeného klubu Camel Disco Club Forum.
K mání bude vychlazený drink večera za 40kč a čekají vás i nějaké ty dárečky, navíc jako vždy tu máte i takový běžný dárek a to mé účinkování ;-)


21.1. 2012 - Music Club RELAX Kasalice - Šroubovací seznamka

25. ledna 2012 v 14:26 Recenze
Kasalice už podle dlouhodobých informací přináší klubu vysokou návštěvnost a hlavně hodně zábavy a každá akce v tomto klubo stojí za to. Proto mi to nedalo a přijel jsem až z 80km vzdálenosti, abych Kasalice navštívil a zdokumentoval co to půjde. Když jsem přijížděl, tak jsem se docela lekl, zepředu totiž pohled pohled klame, hlavně když klub je rozšířen dozadu, avšak názor se hned změnl jakmile jsem vstoupil dovnitř. Nejvíce mě zaujal velký taneční sál. Co se týče vystupování DJ, tak v tomto směru jsem byl hodně ale opravdu hodně překvapen, hrálo se snad opravdu všechno, kromě rocku. Hrálo se především dance, house a dnb. A i když ne všichni byli úplně spokojeni s výběrem hudby, tak já byl nadmíru. Jako každou akci se zažívá skvělý laserový zážitek na parketu, taky se mluví o tom že tady je to největší laserová show v čechách a já tomu opravdu věřím. Navíc můžete mít takhle skvělý na celý taneční parket a celý sál. Na vlastní oči mohli diváci vidět i trochu ekvilibristiky od některé mládeže, když se hrály dnb songy, taky mi to nedalo něco natočit. Tato akce měla seznamovací náplň, protože se tu konala šroubovací seznamka, více si můžete přečíst na mé pozvánce, kde se o tom více dočtete. Já se nijak akce neúčastnil, měl jsem totiž jiné povinnosti. V tuto akci se nejvíce pil rum s colou podle dostupných informací a návštěvnost kolem 350 lidí a více, ale spíše bych řekl že něco lehce přes, někteří ale nebyli moc s návštěvností spokojeni, protože jsou zvyklý, že sem chodí ještě více lidí a já jim to věřím.

20.1. 2012 - MC Posilovna - Hot Sexy Night

24. ledna 2012 v 20:56 Recenze

Do MC Posilovny na Hot Sexy Night párty si podle dostupných informací našlo cestu kolem 150 lidí.
Club sice není dlouhodobě v úplné v návštěvní pohodě, v jaké by měl být, ale z této akce si myslím, že si klub polepšil.
Nejvíce co se pilo, tak Caribic s colou.
Přibližně kolem půlnoci se střídali u parketu dvě krásné dívky, které tančili a pózovali před tančícími fandy.
Každá se střídala asi tak po čtvrt hodině a dvakrát se mezi sebou vystřídali, poté odešli na přípravu a na dlouho očekávanou lesby show, na kterou se všichni návštěvníci těšili. Vystoupení trvalo asi 10-15 minut.