14.1. 2012 - Disco Syrovanda (Sněhová párty)

17. ledna 2012 v 15:58 |  Recenze
Disco Syrovanda vůbec nebyla na 14.1. v plánu, ale nakonec po účinkování Tančáku, kde jsem skončil v 0:30, jsem se rozhodl, že pojedu ještě navštívit po cestě Disco Syrovandu, kde jsem přijel okolo jedné hodiny ranní a byl jsem mile překvapen, bylo tam plno lidí a dobrá atmosféra a hodně světel a laserů, což na mě udělalo veliký dojem.
Lidi si užívali sněhovou párty, ale taky bylo pár lidí, kteří tu padající pěnu neměli rádi. Chvíli co chvíli padala sněhová pěna jako sněhové vločky na zem, dodávalo to větší šmrnc. Kdo vystupoval za DJ jsem nezjišťoval a nezjistil ale jedno vím určitě a to, že hrál dobře a hlavně hrál všechno: dance, rnb, oldies a dokonce rock, který se už na hodně jiných klubech nehraje, takže pro milovníky rocku mám pro vás doporučení právě sem na Disco Syrovandu.
Ohledně pití to byl bohatý večer, už proto, že prvních 30 návštěvníků dostalo semtex zdarma. Mezi nejvíce prodávaným pitím byl např: Captain Morgan s colou, zlatý Pushkin, švestkový Berentzen a nebo třeba jen obyčejný rum.
Jako první klub se může taky pyšnit tím, že jsem právě u tohohle klubu poprvé zjistil přesnou návštěvnost, která činila ať už věříte nebo ne 215 lidí! To je slušný, nemyslíte?Líbila se lidem tato akce, otázka byla položena 20 lidem:

Ano: 18
Ne: 2


Hodnocení:


Hudba: 95%
(DJ hrál hodně stylů a vybral dobrý výběr.)

Návštěvnost: 80%
(Přišlo hodně lidí, za to že jich přišlo 215, hodnotím 80%.)
Celkové ohodnocení:

(Žilo to tady a asi to tu takhle žije často, z okolí Sobotky nemá tahle diskotéka ohledně soboty konkurenta, sněhová párty se Syrovandě povedla.)


Výsledek:

84%

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama