14.1. 2012 - Tančák Music Club - Pociť VIP

17. ledna 2012 v 10:58 |  Recenze
Na této akci bylo hlavní zajímavostí to, že vše bylo hlavně pro holky.
Ať už to byl buď vstup zdarma nebo Lambrusco do půlnoci zdarma a nebo hudba, kterou DJ hrál. Projev DJ se několika lidem nelíbil, už třeba proto, že často odcházel od pultu a i co hrál, mě se něco taky nezamlouvalo, ale to bylo asi taky tím, že se hrálo hlavně pro holky, taky to byli hlavně ony, kteří se na parketě bavili.
Před touhle akcí se tu konala ještě jiná soukromá akce, nevím co to přesně bylo, ale důležité je, že i někteří z této soukromé akce zůstali a bavili se v Tančák Music Club nadále. Návštěvnost nebyla nikterak vysoká, bylo tam cca. plus mínus 50 lidí, ale to neberu Tančáku za zlé, protože předtím dnem tam vystupoval Jirka Vondra z Kiss Delty a Tančák byl celý narvaný, navíc vstup na tuto akci si mohli dovolit jen lidi od 18 let. Snažil jsem se v klubu vydržet co nejdéle v případě, že by ještě nějaký lidi přišli, moje účinkování tam bylo od 22:00 do 0:30 s tím, že jsem do programu zařadil ještě program Disco Syrovanda. Jak často sleduji, tak pátky jsou v Tančáku o hodně navštěvovanější a právě pátky doporučuji, aby jste si na tento klub udělali čas.Hodnocení:

Hudba: 50%
(Sice hudba byla věnovaná hlavně pro holky a taky se hodně holek zapojovalo do tance, ale na druhou stranu tu byli i lidé, kterým se projev DJ vůbec nelíbil, například to že často odcházel od pultu a říkali si: "taky bych tam mohl naházet nějakou hudbu a odejít", v tomhle případě budu nestranný, protože tam stejně nebylo moc lidí, ale na druhou stranu je tedy fakt, že mohl hudbu zahrát i lepší a takovou co se více hraje, jelikož někteří spokojení byli a někteří ne, nemůžu dát víc než 50%.)

Návštěvnost: 25%
(Někdy se prostě může stát, že lidi nepříjdou tak kolik by si klub přál, ale to myslím že klubu nemusí vůbec vadit, protože v pátek byl klub zaměstnán až až a dlouhodobě si udržuje svůj standart a dobrou návštěvnost.)Celkové ohodnocení:

Akce se sice nevydařila, jak by měla být, ale tohle se v Tančák Music Club projevuje málokdy. Zrovna jsem si našel tu nejméně vhodnou chvíli pro recenzi, toto hodnocení berte jen jako na tuto akci, v jiných případech by ode mě Tančák z akčních recenzí dostával třeba 80 nebo i 90%.)


Výsledek:

26 %

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama