20.1. 2012 - MC Posilovna - Hot Sexy Night

24. ledna 2012 v 20:56 |  Recenze

Do MC Posilovny na Hot Sexy Night párty si podle dostupných informací našlo cestu kolem 150 lidí.
Club sice není dlouhodobě v úplné v návštěvní pohodě, v jaké by měl být, ale z této akce si myslím, že si klub polepšil.
Nejvíce co se pilo, tak Caribic s colou.
Přibližně kolem půlnoci se střídali u parketu dvě krásné dívky, které tančili a pózovali před tančícími fandy.
Každá se střídala asi tak po čtvrt hodině a dvakrát se mezi sebou vystřídali, poté odešli na přípravu a na dlouho očekávanou lesby show, na kterou se všichni návštěvníci těšili. Vystoupení trvalo asi 10-15 minut.

Počínání DJ Lucasse nebylo vůbec špatné, mě osobně se jeho výběr líbil, lidem se taky moc líbila, některým až příliš, naopak druzí chtěli ještě něco víc, ale i tak s hudbou byli spokojeni, jen někteří upozorňovali, že chtějí rnb, Hrála se především dancová muzika a taky se hrál u začátku house. Co bych ale mohl vytknout, tak počínání stráže nad danou akcí lesbi show. To, že já nemohl fotit, když už byli svlečené a fotografka klubu mohla, tak to bych bral, protože si to mohla domluvit apod., ale to že stráž nechala fotit ostatní návštěvníky z mobilů, které uměli dělat dobré snímky, tak s tím jsem nemohl být spokojený, ale tuto záležitost nebudu brát do konečného hodnocení akce, protože šlo jenom o zachování jednoho člověka.Jak hodnotili akci návštěvníci?

Spokojenost s hudbou?

Ano: 18
Ne: 0

Spokojenost s celkovou akcí?

Ano: 16
Ne: 0Hodnocení:


Hudba: 92%
(Výběr slušný, jen někteří chtěli rnb nebo ho chtěli více.)

Návštěvnost: 64 %
(Na situaci, s kteoru se klub potýká je toto číslo dobrý výkon.)
Celkové ohodnocení:

(Tato akce na to, že klub má problémy s návštěvností se podle mého názoru povedla, jistě že ne na jedničku, ale myslím že i to stačí.)


Výsledek:

71 %

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama