6.1. - 2012. - Camel Disco Club Forum - (Novoroční Rockstar párty)

7. ledna 2012 v 12:28 |  Recenze
Jedním slovem, krásný. A víc než to. Vy, kteří jste nebyli v tomto clubu na novoroční rockstar party jste udělali velikánskou chybu. Ne jen, že by jste měli chlast levněji, ale mohli si poslechnout skvělé pecky v podání DJ Sobotky, který opravdu zahrál na výbornou a co je hlavní a nejpodstatnější, tak to že bylo opravdu dost lidí. Navíc nejkrásnějším na tom všem je, že se všichni lidé náramně bavily. Obecenstvo na pódiu a hlavně na parketu bylo hodně živé a užívali si novoroční párty až do dna. Také lidé mohli spatřit mojí novou tvář v podání sponzorského trička fotoclub s novou zrcadlovkou Canon EOX 1100D a zájem o zdokumentování byl opravdu velký a hodně si toho vážím.
A co se tu nejvíce za tenhle skvěle zábavný večer pilo? Jsou to 3 slova a těm třem slovům se říká: rum s colou. Hudba se hrála ve velkém stylu, kromě nejposluchávanější hudby se představil i DJ Tiesto a známé starší songy, rnb se sice taky hrálo, ale ne moc. Co se návštěvnosti týče, tak ta byla naprosto úžasná, sice jsem nezjistil jaké přesné číslo to je, ale na těch bílých papírcích jsem zaslechl číslo přes 250 a po rozhovoru s vyhazovači jsem se shodl k číslu kolem 300 lidí, ale do komentářů mi lidi píší až 700, což je zase trochu moc, ale je fakt že když koukám na fotografie, tak to vypadá že jich tam bylo určitě víc jak 300, proto budu nestranný a zaokrouhlím počet návštěvy kolem 500 lidí.Ohledně spokojenosti návštěvníků jsem se rozhodl udělat takovou menší anketku, byla položena 50 lidem:

Jste spokojen(á) s dnešní akcí?

Ano: 48

Ne: 2

Ohledně odpovědí ne bylo řečeno "chybí tu nějaký pořádný baby".

A pár lidí odpovědělo i když řekli ano, že by se mohlo hrát více RNB hudby.


Hodnocení:


Hudba: 99%
(Dneska měl DJ Sobotka svůj den, vše se zahrálo jak mělo a co se lidem nejvíce líbí s přídavkem známé starší hudby 21. století i 90 tých let, sice moc RNB nezahrál ale to mu moc jako mínus dávat nebudu, protože drtivá většina fanoušků byla spokojena.)

Návštěvnost: 94%
(Dneska se vůbec nedá diskutovat o tom že by Camel Club zklamal tím že přišlo málo lidí, bylo tu kolem 500 lidí a zaslouží si ode mě 94%.)


Celkové ohodnocení:

Tuhle akci si určitě může dát club za rámeček, pokud je tu něco, co se nepovedlo nebo že by byla nějaká nespokojenost, tak toho bylo minimum. Výborná atmosféra skandujícího přehuštěného davu na parketě. Ti co jste tu nebyli, tak nezoufejte. Club je tak populární že i jiné akce stojí zato a určitě se taková jako byla teď bude opakovat. Kažodpádně tenhle club všem vřele doporučuji!!!


Výsledek:

95 %

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kuk kuk | 8. ledna 2012 v 21:43 | Reagovat

cca 700 lidí

2 foto-club foto-club | 8. ledna 2012 v 23:35 | Reagovat

seš si opravdu jistý s touhle informací? zdá se mi to nějak až moc.

3 Bejbina Bejbina | 9. ledna 2012 v 0:22 | Reagovat

Souhlasim s predchozim komentarem[2]:

4 foto-club foto-club | 9. ledna 2012 v 0:30 | Reagovat

No takhle: Ani já nevěděl kolik tam byla návštěvnost lidí v Camel clubu, ale co vyhazovači říkali a co říkal ten u šatny tak jsem se s nima dohodl nějak kolem 300 lidí.

5 foto-club foto-club | 9. ledna 2012 v 8:43 | Reagovat

Ale je fakt že i mě se vůbec tohle číslo po prohlížení fotek nezdá, proto také udělám úpravu a zaokrouhlím to na 500,ani vy nemůžete vědět přesný počet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama