7.1. 2012 - Lysá nad Labem (Disco Club Calypsso) - Novoroční výprodej

8. ledna 2012 v 9:16 |  Recenze
Jestli jsem včera tak hodně nadzvihoval Camel Club, tak teď zpozorněte, protože Music Club Calypsso v Lysé nad Labem není v žádném případě o nic horší a určitě nezaostává za Camel Clubem. Důkazem jsou pořízené fotografie a že jich teda je, máte si co prohlížet a nebylo samozřejmě jenom fotografování ale taky spousta zábavy o kterou se staral především DJ Muff. Lidi ho milují a ani nikoho jiného by si nepřáli a i já jsem si ho velmi oblíbil. Hrálo se především disco jako například Sak Noel a PH Electro, nechybělo ani rnb a trochu muziky z 80 let.
Ale vždycky se najde sem tam nějaká ta kritika od návštěvníků.
Bylo jich minimálně, ale přeci jen hrstka vyvolených chtěli něco navíc co se nehraje. A pár lidí nebylo moc spokojeno s tím že bylo málo zásob na baru, ale to se není čemu divit, když přišlo tolik lidí a v hojném počtu, vždyď jich bylo skoro tolik jako v Camel Clubu z 6.1. 2012 z novoroční párty, takže se návštěvnost vyšplhala k číslu 300, ale troufl bych si říct, že i více, mezi nimi bylo i hodně Mladoboleslaváků. Je to k neuvěření, ale drink večera, jinak řečeno to co se nejvíce pilo, tak Captain Morgan s colou stejně jako v Camel Clubu. Dění v Calypssu bylo jak přes kopírák Camel Clubu, podobná návštěvnost, skvělý DJ, stejně se pilo, jedinné, co nebylo stejné, tak lidi. Každý si užívá jinde, ale všichni sdílejí podobné zážitky a podobně dobré akce.Jak hodnotili akci návštěvníci? Tentokrát jsem položil 2 ankety:

1) Jste spokojen(á) s dnešní akcí?

Ano: 32 hlasů
Ne: 2 hlasy

2) Vyhovuje Vám hudba?

Ano: 32 hlasů
Ne: 0 hlasů

Hodnocení:


Hudba: 100%
(Tady prostě není co dodat a o čem diskutovat, jelikož lidi DJ Muffa zbožňují a účinkoval na dnešní akci. Navíc ani jeden člověk si nestěžoval na hraní hudby až na pár vyjímek, kteří chtěli něco ještě jiného a abych udělal za tím vším tečku, tak mě se DJ dost líbil a přidávám se ke všem, kteří byli s hudbou nadmíru spokojeni.)

Návštěvnost: 90%
(Návštěvnost byla kolem 300 lidí, proto dávám Callypsu 89%.)Celkové ohodnocení:

Ti, co nepřišli na tuhle akci je může mrzet to, že se nedostavili. Naopak pro ti, co do tohohle klubu nechodí nebo ho dokonce ani nezná je to dost dobrá a užitečná informace, protože jim tento klub doporučuji.Výsledek:

93 %

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:19 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 vejnar vejnar | Web | 20. února 2014 v 18:43 | Reagovat

měl bych se tam taky někdy jako lysák vypravit, ať můžu hodnotit:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama