Disco Plazy

2. ledna 2012 v 6:21 |  Disco cluby (recenze)
Diskotéka Plazy se nachází 3km východně od města Mladá Boleslav ve směru Jičín. I když je to prostorově malá diskotéka, tak cesta k ní je snadná, protože Disco Plazy je součástí hospody, která leží na návsi, nejde přehlídnout. V minulosti se tato diskotéka pyšnila vysokou návštěvností a vydrželo jí to hodně dlouho, poté přišla konkurence MC Posilovna a další. I přesto vše je diskotéka nadále v provozu. Diskotéka prodělala za dobu kdy nechodilo moc lidí spoustu úprav a majitel se snaží pořádat zajímavé akce a vše proto aby nadále tento menší klub fungoval. Disco Plazy má mezi sebou nadále věrné návštěvníky a i podle všeho někteří nováčci kteří sem příjdou jsou spokojeni, protože nadále tento menší klub navštěvují. Tento rok se dá říct, že se klubu daří dobře, bylo to horší v časech před rekonstrukcí kdy už chodila jen hrstka věrných návštěvníků.
V clubu je k dispozici menší taneční sál s dlouhým barem, o zábavu se postarává stolní fotbal u parketu. Hudbu zde hrají všeho druhu, ale pomalu vymizelo hrání rocku. Hraje se především dance, rnb a to co se nejvíce aktuálně hraje v rádiích a jinde. Běžná cenu vstupu činí 50 kč.


Hodnocení:

Dostupnost k baru: 95 %
(Prostorově a možnou kapacitou lidí a aktuálně navštěvujících je dostupnost velmi uspokojivá, vše to řeší dlouhý bar, navíc vše ještě jistí hospodská místnost, kde je též bar.)

Hudba: 95 %
(S hudbou lidi budou určitě spokojeni, hraje se vše známé a co lidi milují.)

Prostor: 30 %
(Pro ti, co si potrpí na velké prostorné kluby, větší taneční sály a další, tak si můžou nechat zdát.)

Počet míst k sezení: 90 %

Návštěvnost: 35 %
(I když návštěvnost o něco vzrostla tak to pořád není ono a někdy se stane, že příjde opravdu málo lidí.)

Celkové ohodnocení:

Club má své výhody i nevýhody, z těch výhod je to dobrý výběr hudby, dobrá dostupnost k baru i k posezení, mezi ty nevýhody patří malý prostor a hlavně pořád málo lidí, bez nich to není ono.

výsledek:

50%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marcelle marcelle | Web | 22. června 2015 v 20:24 | Reagovat

nebankovní sms půjčka 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama