Omluva pro MC club Posilovna

9. ledna 2012 v 8:25 |  Zprávy
Musím se tady veřejně omluvit MC Posilovně, psal jsem první recenzi a bylo to první účinkování v přípravě recenze na tenhle blog.


Nejdůležitější chybou a faktorem bylo, že jsem zmínil úplně jiný počet návštěvnosti, který jsem dostal před chvílí a nebylo tam pod 50 lidí, ale 150 lidí!
Druhou chybou bylo získání informace od nesprávných lidí, kdy jsem dostal informaci že lidi začnou chodit od těch 11 do půl 12 a to taky byla chybná informace a podle těchto informací jsem se taky brzo zbalil a v půl dvanáctý jsem odjel od MC Posilovna a zajel do Camel Clubu napsat recenzi tam.
Jenže právě mezi tou dobou se MC Posilovna naplnila a bylo tam podle pravdivých informací 150 lidí, což vůbec není malé číslo.
V tomhle případě jsem MC Posilovnu značně poškodil a dost se jí za to omlouvám a celkem mě štve že jsem udělal takovouhle začátečnickou chybu. Příště se budu snažit být přesnější v získávání informací a získávat je od pověřených osob klubů. Já je tak sice získávám běžně, ale udělal jsem chybu v získání informace, kdy se MC Posilovna rozjíždí a to byl rozhodující faktor proč se tak vše tohle stalo. Teď co jsem nejvíc pro MC Posilovnu mohl udělat, tak smazání její recenze a zprávy, kde srovnávám MC posilovnu s Camel Clubem.

Pokud MC posilovna nebude nějak proti, zkusím zpravit chybu a napíšu o ní recenzi 21.1. z akce Hot Sexy Night a znovu chybu jako že odejdu dřív neudělám a navíc se budu snažit získat informaci o přesné návštěvnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HAJINKA HAJINKA | 14. ledna 2012 v 19:57 | Reagovat

Budeme se těšit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama