Únor 2012

25.2. 2012 - Dance Hall Opolany (Juicy Beat)

29. února 2012 v 22:52 | Admin |  Recenze
Sobota je den plných konkurentů, že je těžké si vybírat mezi dobrými kluby
jako např. Calypsso, Kasalice a nebo třeba Opolany, které jsem si právě nechal
na konec tohoto měsíce. A opět se dá říct že to byla nejpovedenější akce měsíce a to především díky super akci, která se tam konala. Jako prvním lákadlem bylo pro prvních 200 návštěvníků monster drink zdarma, další co lidi mohli dostat u vstupu tak nálepky a taky samozřejmě leták akcí na příští měsíc.
Jako DJ vystupoval Pavel Bendák s mladou krásnou Djkou Jayne Candice a s DJ Nfixem, hrál se dance, dub-step, dnb a další...výběr se mi velice líbil, nemohl jsem si ohledně hudby snad ničeho stěžovat. U DJ pultu na pódiu se taky o zábavu starali tanečníci a jeden dokonce s maskou a do půl těla svlíčený. Tanečníci měli taky na starost posílat balónky na sál, co byli na pódium, protože na téhle akci byl vstup na pódium po celou dobu zakázán, došlo mi to až potom, co to bylo napsané u fotbálku, když jsem fotil z pódia, naštěstí jsem si toho všiml včas.
U pódia ale zdaleka to nebylo všechno ohledně překvapení, rozdávali se tam totiž i promo CDčka a další dárečky.
Lidi přišli na tuto akci v hodně hojném počtu a podle všeho byla návštěvnost ohledně mého účinkování fotoclubu největší, nemůžu přesně určit kolik mohlo být na akci lidí, ale 1000 minimálně, typuji od oka tak 1200, byla to hlava na hlavě a na sále se těžko procházelo a i místy jinde.

24.2. 2012 - Atlanta House (Marty & Doga B*Day - TECHNO INDUSTRY vol.1)

29. února 2012 v 20:35 | Admin |  Recenze
V tento den byl na programu další z nově navštívených klubů, klub běžně moc extra návštěvně neprosperuje, ale pro tento pátek byla zajímavá akce pro tento klub a očekával jsem, že příjde dost lidí a taky jsem se nemýlil, na tuto akci příšlo kolem 200 lidí a někteří to považovali za nejvydařejnější akci. Za pultem se vystřídalo spoustu DJů jako např.(DJ Agent, Michael Canda a další). Akce byla zajímavá hlavně tím, že se hrálo jen a jen techno. Lidi si akci užívali, zvedali ruce a pískali, byli s akcí naprosto spokojeni. Dále bylo na programu akce taky moje soutěž ve spolupráci s tímto klubem, jednalo se o fotosoutěž, nakonec se uchytila o nejhezčí holku večera a výherkyně získá pro další vstup do tohoto klubu 250kč konzumaci zdarma, proběhla jedinečná akce a soutěž která se jen tak nebude opakovat, přeji krásné výherkyni ať si výhru oslaví pořádným chlasem ;-)

18.2. 2012 - MC RELAX Kasalice (Raego Live)

29. února 2012 v 13:24 | Admin |  Recenze
Skoro po měsiční pauze jsem opět zavítal do velmi navštěvovaného klubu, který se pyšní i velkým tanečním sálem a největší laserovou show v čechách. Programem tohoto večera bylo vystoupení Raega, největšího baviče na facebooku, zazpíval např. svojí nejznámější písničku "jedu facebook" a další. Nechyběla od něj i kapka toho humoru. Také tahle akce byla pro oslavence rozené v únoru a většina oslavenců z února si rezervovali právě tuto akci, jelikož to mohli použít jen jednou a o co vlastně šlo? Kasalice udělala speciální měsiční akci, že ti co jsou narozeni v únoru, tak dostanou u vstupu konzumaci v hodnotě 300kč + vstup zdarma a pokud se oslavenec předem zaregistruje přes email a napíše jména pozvaných do 10 přátel, tak i ti budou mít vstup zdarma a to hodně pomohlo sobotní návštěvnosti, bylo totiž opravdu přeplněno s kapacitou kolem 1000 lidí!! DJ Mr. Vee zahrával celkem slušný výběr přes dance a dnb. Anketní otázky jsem nedělal tak hodnocení hudby bude orientační dle mého hodnocení. Zjistil jsem dle informací taky to, že někteřím lidem se vystoupení Raega vůbec nelíbil.

17.2. 2012 - Disco Plazy (Melounová Noc)

29. února 2012 v 10:54 | Admin |  Recenze

Páteční akce patřila po měsíci od první návštěvy Discu Plazy a taky to pravděpodobně byla poslední návštěva před uzavřením její sezóny, která má dle předběžných plánů skončit začátkem března.
Večer zde vystupoval DJ Henry a hrál převážně dance hudbu. To co taky mohlo hodně lidi zajímat, tak melounová vodka za 15kč, i já jsem si 3 dal a bylo to asi nejpitější drink večera a podle toho co jsem viděl, tak se moc melounů nedoneslo.
Co se návštěvnosti týče, tak žádná sláva, bylo tu kolem cca 60 lidí.





FOTOSOUTĚŽ - Atlanta House (nejhezčí dívka večera z 24.2. 2012- vs souboj)

25. února 2012 v 19:15 | Admin |  Ostatní
První soutěž v rámci fotoclubu byla ukončena !!!

Vznikla ve spolupráci s Atlanta House, uchytila se soutěž o nejhečí dívku večera a výherkyně s nějvětším počtem hlasů vyhrála pro další vstup do Atlanta House konzumaci za 250kč!!!

Vítězkou se stala Eliška Procházková se 49 hlasy s 89,1% úspěšností.

Atlanta House - Marty & Doga B*Day - TECHNO INDUSTRY vol.1 (pozvánka - 24.2. 2012)

17. února 2012 v 18:46 | Admin |  Zprávy
Chcete si jednou poslechnout i něco jiného než electro dance komerční hity, které slýcháváte na internetu, v rádiích, v televizích a na diskotékách?
Nyní máte možnost si užít i s mojí účastí akci Techno Industry!!!
Pořádná hudba pro pořádné lidi, taková bude páteční akce 24.2. 2012 v Atlantě House v Jiřicích u Kostelce nad Labem!!!
Nejvíce vás určitě bude zajímat vystoupení DJ Agenta a i dalších účastníků.

Fotosoutěž!!!


A teď pozor!!!!
Jako třešničku na dortu pro účastníky této akce pořádám i doplňkovou akci!!!

Po dohodě s provozním se bude konat v tomto dni i fotosoutěž!!!

Bude rozdělena do 2 kategorií:

1) soutěž o nejhezčí holku večera
2) soutěž o nejvtipnější fotografii večera

Zájemci si mohou vybrat z těchto dvou kategorií, lze se zůčastnit obouch kategorií.
Minimální počet účastníků je dána na 2 lidi, pokud bude méně, soutěž na danou katerogii se neodehraje.

Hned po akci vyveřejním sem na stránku 2 vs souboje účastníků na danou kategorii s přiloženými fotografiemi a bude následovat 5 denní hlasování.


Vítěz katerogie získá 250kč konzumaci na další akci v Atlanta House!!!
Jeho fotografie taky bude u mě na blogu vyhlášená jako fotografie večera.