25.2. 2012 - Dance Hall Opolany (Juicy Beat)

29. února 2012 v 22:52 | Admin |  Recenze
Sobota je den plných konkurentů, že je těžké si vybírat mezi dobrými kluby
jako např. Calypsso, Kasalice a nebo třeba Opolany, které jsem si právě nechal
na konec tohoto měsíce. A opět se dá říct že to byla nejpovedenější akce měsíce a to především díky super akci, která se tam konala. Jako prvním lákadlem bylo pro prvních 200 návštěvníků monster drink zdarma, další co lidi mohli dostat u vstupu tak nálepky a taky samozřejmě leták akcí na příští měsíc.
Jako DJ vystupoval Pavel Bendák s mladou krásnou Djkou Jayne Candice a s DJ Nfixem, hrál se dance, dub-step, dnb a další...výběr se mi velice líbil, nemohl jsem si ohledně hudby snad ničeho stěžovat. U DJ pultu na pódiu se taky o zábavu starali tanečníci a jeden dokonce s maskou a do půl těla svlíčený. Tanečníci měli taky na starost posílat balónky na sál, co byli na pódium, protože na téhle akci byl vstup na pódium po celou dobu zakázán, došlo mi to až potom, co to bylo napsané u fotbálku, když jsem fotil z pódia, naštěstí jsem si toho všiml včas.
U pódia ale zdaleka to nebylo všechno ohledně překvapení, rozdávali se tam totiž i promo CDčka a další dárečky.
Lidi přišli na tuto akci v hodně hojném počtu a podle všeho byla návštěvnost ohledně mého účinkování fotoclubu největší, nemůžu přesně určit kolik mohlo být na akci lidí, ale 1000 minimálně, typuji od oka tak 1200, byla to hlava na hlavě a na sále se těžko procházelo a i místy jinde.Hodnocení:


Hudba: 98%
(Přes dobře odehranou hudbu si přesto nechávám menší mezírku, i když hudba byla skvělá, ne každému se mohla zavděčit. Navíc jsem nedával v tuhle akci anketní otázku na hudbu.)

Návštěvnost: 99%
(Naplněno, přeplněno, prostě nejluxusnější akce.)
Celkové ohodnocení:

(No comment, prostě jedním slovem paráda.)


Výsledek:

99%

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pepa Pepa | 1. března 2012 v 8:29 | Reagovat

Teda to jsou kecy. Zjisti si aspoň jméno DJky, když už se snažíš psát recenci.

2 Pavel Pavel | 1. března 2012 v 19:44 | Reagovat

to nebylo napsáno ani na pozvánce ty chytroune, zjisti si i ty informace předtím než něco řekneš když máš co poučovat mě

3 Pepa Pepa | 4. března 2012 v 10:31 | Reagovat

On je takový problém se jí během večera zeptat na jméno? Když píšeš recenzi, měl by být základ znát víc než to, co si jiní přečtou na plakátech.

4 foto-club foto-club | 4. března 2012 v 18:16 | Reagovat

ještě ty mi do toho kecej, mým hlavním úkolem na té akci bylo hlavně fotit, fotit a fotit, neměl jsem ani čas na získávání informací a natož se s někým nějak zakecat, to že jsem napsal recenzi bylo z mé dobré vůle takže mi do toho tak nerejpej, všichni by hovno dělali ale nejraději rýpali pořád, fakt se běžte všichni vycpat, nemusím psát vůbec nic

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama