4.2. 2012 - Music Club Calypsso - Amundsen Storm

7. února 2012 v 18:57 | Admin |  Recenze
Sobota patřila klubu, o které jsem již jednou psal recenzi a dopadla velmi kladně. Co tentokrát? Dopadla tentokrát podobně? Obrázek již může napovědět, že ano.
Na akci totiž bylo opět dost lidí, dá se říct tak kolem 300. Dá se říct, že sobotní noc byla nejmrazivější a i přesto se tu ukázalo plno holek v krátkých sukních nebo v plesových šatech, klobouk dolu holkám, které vydržely tu nesnesitelnou zimu cestou sem do klubu. Na akci si mohli návštěvníci koupit amundsena meloun, hrušku a brusinku za 20kč, sice nevím co se nejvíce pilo, ale určitě si hodně lidí kupovalo amundsena meloun, který byl v akci a často se pije. Za DJ pultem byl stejně jako při předchozí recenzi DJ Muff. Zde nastalo několik změn. Hrály se sice komerční dance skladby, ale tentokrát to okořenil rnbčkem, který pár lidem scházelo když jsem psal minulou recenzi, dále nescházela špetka popu a hip hopu.
Anketa pro návštěvníky:

1) Líbí se ti prostor klubu?

ano: 12
ne: 3

2) Jsi spokojen(á) s dnešní akcí?

ano: 14
ne: 1Ohodnocení:


Hudba: 100%
(Jelikož jsem tentokrát speciálně nedál otázku ohledně hudby, tak je to hodnocení jen z mého hlediska, hrálo se hodně stylů a výběr byl dobrý, nemůžu dát jinak než plný počet.)

Návštěvnost: 89%
(Byla velká, ale ne úplně tak jako v minulé recenzi, ale je to jen otázka rozdílu pár desítek lidí.)Celkové ohodnocení:

(Další z povedených akcí Calypssa, i když byl silný mráz, tak lidi nechtěli zůstat doma a bavit se.)


Výsledek:

92% 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama