Rozloučení s Camel Clubem

3. března 2012 v 3:38 | Admin |  Zprávy
Tak se stalo to, co jsem mohl očekávat po tom, co jsem předvedl na nástěnce Camel Clubu.

Byl mi zamezen přístup do Camel Clubu.


Nejspíše hlavním důvodem byla ostřejší vyjádření Camel Clubu na jejich nástěnku, po tom incidentu ohledně slezného plynu. V tomhle případě jsem ostře promluvil Camelu do duše, protože jsem byl naštvaný za to co se stalo a postavil se na stranu lidí a těch, kteří se cítili být poškozeni. Je sice fakt, že jsem nemusel to tak hrotit a nemusel používat nevhodné výrazy, ale nedivte se po té sobotní události. Mnozí si mohou říct, že jsem tam nebyl, že k tomu nemám vůbec co povídat, jenže já důvod měl a to ten že jsem cítil s lidmi, kteří museli vytrpět několikaminutové trápení, sám jsem totiž byl už ve spojení se slzným plynem a vím jak lidem je.


I když tohle vše píšu, tak na 100% vím, že Camel neveme svá slova zpět a že zákaz budu mít napořád.
Teď budu možná dost hnusný na Camel, ale tenhle klub se ani při nejmenším nezajímá o lidi a už vůbec ne pokud někomu něco vadí a nebo jim chce někdo něco poradit jen pro jejich dobro, jedou si to svoje a tím to končí, pokud jim někdo něco řekne, nezamýšlejí se nad tím a řeknou odpověď po svým.

Teď je ale před námi jedna dost zásadní a zajímavá otázka:

Kdo bude fotit pro Camel Club, když tam nebudu já?

Jak jistě víte, tak Jan Pavlíček už dlouho neúčinkoval v Camel Club. Ze spolehlivého zdroje jsem i zjistil že se nijak o to ani nezajímají a myslejí si, že není potřeba si zajednat fotografa jako reklamu, navíc je to pro ně zbytečná investice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama