Duben 2012

6.4. 2012 - Tančák MC - Ve dne spím, v noci lovím

9. dubna 2012 v 21:46 | Admin |  Recenze
Páteční večer byl poněkud chaotický, měl jsem být v Music Clubu
Calypsso, ale kvůli nespokojenosti se odjelo do Tančáku v Jičíně.
Asi neposkytnu přesné informace, protože jsem tam dorazil až kolem jedné hodiny a to asi už někteří lidi odtamtud mohli odcházet, ale dejme tomu že tam byla kapacita kolem 200-300 lidí. Posledně, co jsem nepsal zrovna příznivou recenzi z ne moc podařené lednové akce může být minulostí, navíc to byl jen jeden z pár vykyvů, co jsem zrovna zastihl, z dostupných informací to tu téměř každou akci žije a dneska tomu nebylo jinak. Doporučuji navštěvovat hlavně pátky, které jsou silnější.
Dj Dejv & s.r.b. se starali o hudební zábavu, hrálo se to co na tančáku obvykle, tedy hlavně disco. Návštěvníci si mohli koupit akční drink cuba libre za 45kč. Vstup byl do 11 hodin večerní zdarma. Po většinu akce bylo živo a lidem se akce líbila. Našla se pouze hrstka lidí, která nebyla úplně spokojená s hudbou.
Sobotní vs souboj o účinkování - Calypsso vs Opolany

5. dubna 2012 v 18:44 | Admin |  Ostatní
Zjevil se tu problém, v pátek nemůžu nakonec být v Calypssu, v tom případě to nechávám při starém a rozhodím anketu, která rozhodne, kde v sobotu z těchto dvou klubů budu a rozhodnete jí vy.
Ale není to ještě úplně 100% informace, tohle dávám za předpokladu že opravdu zítra do Calypssa nebudu moct.

Mapa působení fotoclubu

5. dubna 2012 v 4:20 | Admin |  Ostatní
Přidávám sem mapu, kde jsem doteď byl, fotil apod.
Místa jsem na mapě vyznačil fialovými puntíky.
Nejdále jsem byl v Berouně přes DJ Bulvu a taky mu za jeho službu velice děkuji.


17.3. 2012 - MC RELAX Kasalice - Polštářová Bitva

3. dubna 2012 v 18:42 | Admin |  Recenze
V tuto sobotu se nekonalo moc zajímavých akcí, dokonce ani v
Opolanech na akci sjeď to nebylo na jejich poměry dost lidí.
Myslím, že jsem zvolil dobře tento víkendový program a Opolany nechal na další dvě soboty, za které se vyplatilo tam být. Stejně tak se vyplatilo být v tuto sobotní noc v Kasalicích. Program byl pro lidi zábavný, bylo stovky polštářů, obsluha v pyžamu a polštářema se nejen bouchalo ale taky se polštáře trhaly a všude bylo spousta vaty, kterou pak po sobě lidi házeli a nebo si jí i házeli na hlavu, u zrcadla si dokonce jeden maník v pyžamu dělal plný kopec měkké vaty jako by si chtěl udělat pohodlí, ale ani si do toho nelehl :-D
Ke konci si někteří propašovávali polštáře domu jako suvenýr, pár lidí proto aby propašovali ty hebké polštáře, tak si je navlíkli pod prádlo a dělali že jsou tlustý.
DJ Martin Boreš se staral celý večer o hudební zábavu, hrálo se disco, house, dnb, rnb a ploužáky. Za celý večer bylo v Kasalicích přibližně kolem 350 lidí. Ti, co přišli v pyžamu, tak měli vstup zdarma.

31.3. 2012 - Dance Hall Opolany - Sexy Párty (1. disciplína)

2. dubna 2012 v 14:24 | Admin |  Videa
Tak sem přidávám video z první disciplíny.

Videa z druhých disciplín jsou na pováženou, pokud se účastníci neozvou nebo nebudou souhlasit s vyveřejněním videí, tak vyveřejnění videí bude v rámci osobní bezpečnosti zamítnuto.