Disco cluby (recenze)

Camel Disco Club Forum

10. ledna 2012 v 17:29
Camel Club se nachází ve Forum v Mladé Boleslavi, ulici 17. listopadu 1296. Najít tento klub není vůbec obtížné, nachází se totiž úplně na konci města ve třídě Václava Klementa, asi 1km za komerční zónou.Je zde povolena možnost rezervace.
Club se může pyšnit velkým útulným prostorem, patří v okolí mezi největší diskotéku.
Vybavení a zabezpečení klubu je dostačující. Je zde zaveden jiný způsob placení, než u většiny jiných diskoték. U začátku host dostane lístek, na který se bude zapisovat částka utracená na baru a pak až bude chtít odejít, tak zaplatí a vrátí lístek vyhazovačům. Doporučuji lístek mít na bezpečném místě, protože v případě ztráty hrozí 1000kč pokuta.
Úložný prostor pro oblečení je pro klub též dostačující, má kapacitu až pro 500 lidí. Ani kapacita počtu míst k sezení není vůbec špatná, 300 lidí se v pohodě může někde usadit a popíjet a navíc v dobrém přepychu.
Co se týče zvukového vybavení, tak je v klubu usazeno 12 reproduktorů o síle 850W, podle mě to pro klub taky dostatečně stačí, ale určitě je vždy co zlepšovat, to si myslí i provozní klubu, který má svůj cíl udržet klub minimálně v takové kvalitě jaký je. Klubu se v téhle době velice daří, návštěvnost je vskutku vysoká a udržuje si svůj standart.
Nejvíce tu účinkuje DJ Sobotka, který pro lidi hraje to nejlepší co si přejí. Hraje se zde hlavně dance, rnb, oldies a taky česká muzika, hosté si můžou přát i muziku na přání.

Disco Plazy

2. ledna 2012 v 6:21
Diskotéka Plazy se nachází 3km východně od města Mladá Boleslav ve směru Jičín. I když je to prostorově malá diskotéka, tak cesta k ní je snadná, protože Disco Plazy je součástí hospody, která leží na návsi, nejde přehlídnout. V minulosti se tato diskotéka pyšnila vysokou návštěvností a vydrželo jí to hodně dlouho, poté přišla konkurence MC Posilovna a další. I přesto vše je diskotéka nadále v provozu. Diskotéka prodělala za dobu kdy nechodilo moc lidí spoustu úprav a majitel se snaží pořádat zajímavé akce a vše proto aby nadále tento menší klub fungoval. Disco Plazy má mezi sebou nadále věrné návštěvníky a i podle všeho někteří nováčci kteří sem příjdou jsou spokojeni, protože nadále tento menší klub navštěvují. Tento rok se dá říct, že se klubu daří dobře, bylo to horší v časech před rekonstrukcí kdy už chodila jen hrstka věrných návštěvníků.
V clubu je k dispozici menší taneční sál s dlouhým barem, o zábavu se postarává stolní fotbal u parketu. Hudbu zde hrají všeho druhu, ale pomalu vymizelo hrání rocku. Hraje se především dance, rnb a to co se nejvíce aktuálně hraje v rádiích a jinde. Běžná cenu vstupu činí 50 kč.
 
 

Reklama